Jak działamy

1.

coffee-1076582_1920

SPOTKANIE

 

 Podstawą udanego projektu jest wzajemne poznanie się, najlepiej przy kawie. Chcemy jak najlepiej poznać potrzeby i oczekiwania inwestora aby w późniejszym etapie przekuć je w projekt będący spełnieniem marzeń. Pragniemy poznać nie tylko upodobania estetyczne ale i styl życia, aby dostosować do niego projekt.

2.

gauge-2087425_1920

INWENTARYZACJA

 

Jest to jeden z najważniejszych etapów projektu, dzięki któremu wykonamy rzetelny projekt wykonawczy. Na miejscu inwestycji, dokładnie sprawdzamy wymiary ścian, widoczną instalację, wysokości oraz ustalamy które ściany są konstrukcyjne.

3.

the-interior-of-the-1508271_1920

KONCEPCJA

 

Na tym etapie, na podstawie inwentaryzacji oraz badania potrzeb, ustalamy ogólny charakter projektu oraz przedstawiamy kilka wersji układy funkcjonalnego aby wspólnie wybrać najlepszą wersję. Będzie to podstawa do dalszej pracy.

4.

pexels-photo-323645

PROJEKT

 

Po wybraniu finalnej wersji koncepcji, przygotowujemy projekt wykonawczy. Na kompletny projekt składają się : projekt funkcjonalny, projekt posadzek i sufitów, projekt hydrauliki, projekt elektryczny, rozwinięcia ścian, wizualizacje, wykaz materiałów, kosztorys.

5.

books-1845614_1920

PRZEKAZANIE

 

Inwestor dostaje od nas kompletny projekt wykonawczy wraz z wizualizacjami i kosztorysem prac. Projekt przekazujemy w formie papierowej „książki” oraz elektronicznej.

6.

white-2591358_1920

REALIZACJA

 

Ostatnim etapem prac jest realizacja projektu, która odbywa się pod naszym nadzorem, aby był on wykonany z największą starannością i dbałością o detal. Podczas nadzoru przekazujemy wykonawcy nasze założenia odnośnie projektu oraz odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Zwieńczeniem prac jest odbiór realizacji.